Najnowsze wydanie

MÓJ DOM 5/2013

Spis treści
Mój dom e-wydanie

Mój Dom Zamówienie

Skrót artykułów

Katalog firm

Reklama w serwisie

Cennik reklam zamieszczanych na stronie internetowej.
Otwórz cennik i opisy


reklama


reklama
Bauder - systemy dachowe

Informacje

Rewolucja w systemach suchej zabudowy!

Systemy suchej zabudowy to jedna z najbardziej sprawdzonych i niezawodnych technologii stosowanych w budownictwie na całym świecie. Firma Fermacell, która już od ponad 40 lat jest wiodącym producentem płyt gipsowo-włóknowych i cementowych wprowadziła na rynek polski płyty gipsowo-włóknowe z krawędzią frezowaną TB.

Rewolucja w systemach suchej zabudowy!

Kärcher w czas wakacji

Nie wszyscy w czas wakacji zajmują się remontowaniem lub budową domu, gdzie wielką pomocą w zachowaniu porządku w trakcie prac, służy myjka wysokociśnieniowa Kärcher. Ale nawet wtedy, a może właśnie przede wszystkim przy tak licznych obowiązkach, powinniśmy pamiętać także o własnym wypoczynku. Również i tu myjka wysokociśnieniowa Kärcher okaże się pomocna. Niekoniecznie przecież należy wypoczywać na kanapie. Coraz więcej Polaków robi to na dworze!

Kärcher w czas wakacji

Otwarcie nowej siedziby Kärcher Sp. z o.o. w Krakowie, , w jubileusz 20-lecia Kärcher w Polsce.

 

Kärcher w Polsce ma dziś już za sobą 20 lat działalności i jest coraz bardziej rozpoznawaną marką. Firma stale powiększa swoją ofertę o nowe produkty. W dwudziestolecie działalności firmy na polskim rynku, została otwarta 17 czerwca w Krakowie nowa siedziba firmy wraz z salonem sprzedaży prezentującym szeroką gamę wyrobów.

 

Otwarcie nowej siedziby Kärcher Sp. z o.o. w Krakowie, , w jubileusz 20-lecia Kärcher w Polsce.

Kärcher jest EKO!

Wielofunkcyjność jest jedną z licznych zalet szerokiej oferty urządzeń wysokociśnieniowych i odkurzaczy Kärcher. W tej ofercie każdy znajdzie urządzenia odpowiednie dla jego potrzeb, także wtedy, gdy dbałość o srodowisko jest dla niego sprawą wielkiej wagi.

Woda jest jest jednym z najcenniejszych zasobów naturalnych, a nowa linia urządzeń Kärcher eco!ogic pozwala na ograniczenie jej zużycia.

Kärcher jest EKO!

System schodowy Imperial z serii Prestige

Stopnie wykute w kamieniu – system schodowy Imperial z serii Prestige

Przydomowe schody, dojścia do tarasu czy podejścia na skarpy wymagają odpowiedniego dopasowania rozmiaru stopni do zagospodarowania terenu. Zróżnicowane długości poszczególnych elementów nowego systemu schodowego Imperial od firmy Bruk-Bet ułatwiają ich standardową i nietypową aranżację.

System schodowy Imperial z serii Prestige

Keramzyt lubi rośliny. Z wzajemnością.

Wiosna w tym roku kazała nam długo na siebie czekać. Na balkonach, w ogródkach, na działkach, rośliny i ogrodnicy nadrabiają opóźnienia. Kwitną na raz żonkile , narcyzy, tulipany. Drzewa błyskawicznie pokrywają się liśćmi. Jak pomóc naturze w tym trudnym momencie przyspieszonego odradzania się po zimie? Wypróbowanym sojusznikiem jest Leca® KERAMZYT, czyli lekkie kruszywo wypalane z gliny, którego niezwykłe właściwości są nieocenione w przydomowej uprawie roślin.

 

 

Keramzyt lubi rośliny. Z wzajemnością.