Najnowsze wydanie

MÓJ DOM 5/2013

Spis treści
Mój dom e-wydanie

Mój Dom Zamówienie

Skrót artykułów

Katalog firm

Reklama w serwisie

Cennik reklam zamieszczanych na stronie internetowej.
Otwórz cennik i opisy


reklama


reklama
Bauder - systemy dachowe

Porady

Ogrodnictwo z keramzytem w nowej odsłonie

 

Jak uprawiać rośliny z wykorzystaniem keramzytu? W jaki sposób prawidłowo przesadzić krzew lub drzewo, a jak prosto wykonać nowe, ładne i naturalnie wyglądające nasadzenie? O tym, i nie tylko, dowiedzieć się można z nowego folderu „Ogrodnictwo” przygotowanego przez Weber Leca®, producenta tego naturalnego kruszywa.

 

Ogrodnictwo z keramzytem w nowej odsłonie

Zdrowe i ciepłe budowanie z keramzytu

Decydując się na budowę własnego domu musimy dokonać wielu ważnych rozstrzygnięć. Jednym z nich jest wybór technologii i materiału do budowy ścian. Jakimi kryteriami powinniśmy się kierować?

Zdrowe i ciepłe budowanie z keramzytu

Suchy jastrych – sprawdzone rozwiązanie podłogowe

Zimna i głośna podłoga to często problem zarówno w domach jednorodzinnych, jak i w budynkach wielorodzinnych. Skutecznym rozwiązaniem, które wyeliminuje chłód i hałas spod naszych stóp, będą elementy jastrychowe FERMACELL. Jest to dobre rozwiązanie dla różnych podłoży realizowanych na mokro na tradycyjnych stropach monolitycznych oraz lekkich stropach drewnianych. Rozwiązanie to można stosować na etapie budowy ale także ta technologia znakomicie nadaje się w starszym budownictwie przy remoncie.

Suchy jastrych – sprawdzone rozwiązanie podłogowe

Myjka Kärcher WV 50 - rewolucja w myciu okien!

Mycie okien dla większości z nas nie jest ulubionym zajęciem, ale... niestety niezbędnym! Choć osiągnięcie właściwego efektu (szyby bez smug) jest zazwyczaj opłacone dużym wysiłkiem, to musimy okna myć! Aby ta konieczna czynność nie była tak uciążliwa warto skorzystać z pomocy myjki do okien Kärcher WV 50, która skraca czas pracy, i zapewnia skuteczność oraz komfort mycia okien!

Myjka Kärcher WV 50 - rewolucja  w myciu okien!

Sufit podwieszany Fermacell

Systemy suchej zabudowy FERMACELL to bardzo popularne rozwiązanie stosowane w pracach remontowych i budowlanych.
Płyty gipsowo-włóknowe FERMACELL znakomicie sprawdzają się w każdej domowej aranżacji, również podczas wykonywania sufitów podwieszanych.
System FERMACELL to gwarancja jakości, trwałości oraz estetyki całego wnętrza.

Sufit podwieszany Fermacell

Bauder – najlepszy partner w każdej sytuacji

Firma Bauder od ponad 150 lat jest czołowym producentem systemów dachowych w Europie. Bauder oferuje kompleksowe doradztwo oraz wszystkie rodzaje materiałów do uszczelniania, izolacji i zazieleniania zapewniając w ten sposób projektantom, deweloperom i podwykonawcom bezpieczeństwo podczas podejmowania decyzji o wykonaniu bądź modernizacji dachu.

 

Bauder – najlepszy partner w każdej sytuacji

Ciepłe, zdrowe i estetyczne poddasze z płytami gipsowo-włóknowymi FERMACELL

Systemy suchej zabudowy to w ostatnich latach bardzo popularne rozwiązanie w naszym budownictwie. Płyty gipsowe często zastępują klasyczne, murowane przegrody, skracając czas ich wykonania i zmniejszając koszty prac budowlanych.

Ciepłe, zdrowe i estetyczne poddasze z płytami gipsowo-włóknowymi FERMACELL

Płyty gipsowo-włóknowe Fermacell- estetyczne i trwałe rozwiązanie w Twoim Domu


Płyty gipsowo-włóknowe głównie wykorzystywane są do wykonywania ścian działowych, można je także wykorzystywać jako przedścianki oraz obudowy różnych konstrukcji, a także przegrody pokoi i korytarzy, także jako sufity podwieszane.

Płyty gipsowo włóknowe stosowane są także w systemach podłogowych, jest to specjalny system płyt.

Płyty gipsowo-włóknowe Fermacell- estetyczne i trwałe rozwiązanie w Twoim Domu