Najnowsze wydanie

MÓJ DOM 5/2013

Spis treści
Mój dom e-wydanie

Mój Dom Zamówienie

Skrót artykułów

Katalog firm

Reklama w serwisie

Cennik reklam zamieszczanych na stronie internetowej.
Otwórz cennik i opisy


reklama


reklama
Bauder - systemy dachowe

Informacje

Leca® KERAMZYT został Produktem Wykonawcy 2012

Leca® KERAMZYT podsypkowy otrzymał główną nagrodę w ogólnopolskim konkursie Produkt Wykonawcy 2012. Jury konkursu uhonorowało wysoką jakość oraz nowatorstwo produktu, jego walory użytkowe, dobrą relację ceny do jakości i dostępność w sieci sprzedaży.
Leca® KERAMZYT został Produktem Wykonawcy 2012

Błyskawiczny podkład podłogowy Weber

Grupa wyrobów podłogowych Weber wzbogaciła się o kolejny nowy produkt - zaprawę weber.floor 4040. Jest to błyskawiczny podkład do napraw i wyrównywania podłoży, przeznaczony do układania w zakresie grubości od 1 do 50 mm. Konsystencję zaprawy można precyzyjnie dostosować do aktualnych potrzeb.
Błyskawiczny podkład podłogowy Weber

Domy na całe życie

Ost-Comerz Polska Sp. z o.o. to polsko-austriacka firma zajmująca się sprzedażą oraz montażem gotowych domów ELK. Firma ELK to austriacka firma, która od 30 lat buduje domy prefabrykowane i drewniane. Posiada liczne przedstawicielstwa w całej Europie, będąc tym samym jedną z największych europejskich firm rynku domów gotowych.
Domy na całe życie

System FERMACELL w nowym Centrum Nauki Kopernik

CNK jest pierwszym w Polsce interaktywnym centrum edukacji naukowej dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Pierwowzorem wszystkich tego typu ośrodków jest Exploratorium, utworzone w 1969 r. przez prof. Franka Oppenheimera w San Francisco. Zasada funkcjonowania obiektu opiera się na koncepcji nauczania poprzez ciekawe doświadczenia wykonywane przez zwiedzających.

System FERMACELL w nowym Centrum Nauki Kopernik

Kärcher z pomocą powodzianom

Kärcher z pomocą powodzianom.

Włączając się w akcję pomocy powodzianom, firma Kärcher Sp. z o.o. przekazała na rzecz Państwowej Straży Pożarnej 30 profesjonalnych urządzeń czyszczących (15 szt. urządzeń wysokociśnieniowych i 15 odkurzaczy odsysających wodę), które zgodnie z potrzebami wskazanymi przez Komendę Główną Państwowej Straży Pożarnej otrzymały jednostki w 5 województwach najbardziej dotkniętych przez powódź (świętokrzyskie, małopolskie, podkarpackie, śląskie, lubelskie). Aby pomóc w usuwaniu zanieczyszczeń, już po opadnięciu wody, kolejnych 9 urządzeń Kärcher trafiło za pośrednictwem Ochotniczej Straży Pożarnej do miejscowości Szczurowa, Uście Solne, Wilków, Dobczyce, Więcławice. Także organizacje pozarządowe i samorządy z terenów najbardziej dotkniętych powodzią (Sandomierz, Tarnobrzeg, Dąbrowa Tarnowska) otrzymały od Kärcher wsparcie sprzętowe (11 urządzeń). Chęć pomocy powodzianom jest również obecna wśród firm handlowych współpracujących z Kärcher Sp. z o.o. w Polsce. To np., podjęte z inicjatywy i realizowane przez warszawską firmę MJM we współpracy z Kärcher Sp. z o.o. działania na rzecz dostarczenia Caritas Polska imponującej liczby (już ponad 200 szt.) urządzeń wysokociśnieniowych Kärcher. Caritas Polska nieodpłatnie wypożycza sprzęt czyszczący Kärcher osobom – konsumentom poszkodowanym przez powódź w całym kraju, do samodzielnego porządkowania domu i jego otoczenia.

Kärcher z pomocą powodzianom

Gładź szpachlowa

Gładź szpachlowa jest mieszaniną białego cementu, wapna z mączkami mineralnymi i dodatkami uszlachetniającymi. Służy do wyrównywania i szpachlowania powierzchni przed malowaniem a także do uzyskania powłok o charakterze dekoracyjnym. Można ją stosować wewnątrz budynków na podłożach betonowych, gipsowych, płytach kartonowo-gipsowych, wysezonowanych tradycyjnych tynkach cementowych i cementowo-wapiennych.
Gładź szpachlowa