Najnowsze wydanie

MÓJ DOM 5/2013

Spis treści
Mój dom e-wydanie

Mój Dom Zamówienie

Skrót artykułów

Katalog firm

Reklama w serwisie

Cennik reklam zamieszczanych na stronie internetowej.
Otwórz cennik i opisy


reklama


reklama
Bauder - systemy dachowe

Informacje

Mocna szlifierka kątowa

Jedyny polski producent elektronarzędzi wprowadził do sprzedaży nową szlifierkę kątową CELMA PRAg 125ES, która charakteryzuje się dużą mocą oraz szerokim zakresem prędkości obrotowej.
Mocna szlifierka kątowa

Nowa kolekcja kostek brukowych

Firma BRUK-BET wprowadziła na rynek nową kolekcję wyrobów - “Prestige”. Charakteryzuje ją wysoka jakość, funkcjonalność i estetyka.
Seria Prestige to odejście od tego co pospolite i standardowe, to oryginalność, perfekcja, poczucie piękna, a także możliwość zrealizowania własnych koncepcji architektonicznych. To wyroby o wspaniałych formach geometrycznych i plastycznych, precyzyjnie dobranej kolorystyce i fakturze, wyjątkowych walorach zdobniczych. Seria BRUK-BET Prestige to połączenie nowatorstwa, tradycji i naturalności.
Nowa kolekcja kostek brukowych

Zabezpieczanie drewna konstrukcyjnego

Impregnacja drewnianych elementów więźby dachowej jest zabiegiem niezbędnym i wpływa na trwałość konstrukcji dachu. Jako surowiec organiczny drewno jest podatne na atak organizmów osłabiających jego strukturę. Aby zabezpieczyć drewnianą konstrukcję przed ich działaniem należy użyć profesjonalnych środków impregnujących.
Zabezpieczanie drewna konstrukcyjnego

Luksus zaklęty w starożytnej formie- kamień dekoracyjny

Pełna wyjątkowych pasji i wielkich możliwości linia produktów Stegu stanowi połączenie historii z nowoczesnością, które z powodzeniem znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie wnętrze powinno być wyjątkowe. Inspiracją do stworzenia CHARACTERU- linii produktów STEGU -stały się zabytki najbardziej znaczących kultur świata: starożytnego Egiptu, Persji, Majów czy Indonezji.
Luksus zaklęty w starożytnej formie- kamień dekoracyjny

Klinkierowa elewacja w kolorach tęczy

Cegła, powstająca z połączenia czterech żywiołów: ziemi, wody, ognia i powietrza, to jeden z najstarszych i najlepiej znanych materiałów budowlanych. Jednak ciągle nie wszyscy zdają sobie sprawę, jak szeroką gamę kolorystyczną cegieł oferują obecnie producenci klinkieru.

Klinkierowa elewacja w kolorach tęczy

Muruj na zaprawę w piance

Czy budowa domu może być jeszcze łatwiejsza? Okazuje się, że tak. Nowoczesny system łączenia ceramicznych pustaków szlifowanych Porotherm DRYFIX umożliwia murowanie bez tradycyjnej zaprawy - za pomocą specjalistycznej zaprawy w piance. Podstawowymi elementami sytemu są specjalne pustaki o odpowiednio szlifowanych powierzchniach wspornych oraz jednoskładnikowa poliuretanowa zaprawa w piance opakowana w puszkę pod ciśnieniem i nakładana za pomocą pistoletu.
Muruj na zaprawę w piance