Najnowsze wydanie

MÓJ DOM 5/2013

Spis treści
Mój dom e-wydanie

Mój Dom Zamówienie

Skrót artykułów

Katalog firm

Reklama w serwisie

Cennik reklam zamieszczanych na stronie internetowej.
Otwórz cennik i opisy


reklama


reklama
Bauder - systemy dachowe

Informacje

Jak szybko i skutecznie usunąć stary silikon

Spoiny silikonowe, z racji swojej szczelności i elastyczności, są stosowane w łazienkach do uszczelniania i łączenia materiałów różnego typu. Jednak ze względu na skład chemiczny silikonu oraz warunki panujące w łazience po pewnym czasie żółkną lub pokrywają się pleśnią, tracąc swoje walory estetyczne. Należy wówczas usunąć silikon i zastąpić go nowym.
Jak szybko i skutecznie usunąć stary silikon

Nowa fuga ze srebrem

UWAGA – NOWOŚĆ! FUGA ze srebrem.
Receptura FUGI ATLAS ARTIS została dodatkowo udoskonalona – wprowadzono do jej składu molekuły srebra, dzięki czemu materiał ten zyskał zupełnie nową, wyjątkową na rynku fug cechę – ochronę antybakteryjną.

Nowa fuga ze srebrem

Wyjątkowy kamień Iron Red

Brazylijski kwarcyt Iron Red to wyjątkowa kompozycja kolorystyczna o delikatnym słojowatym rysunku. Kamień ten szczególnie interesująco prezentuje się jako dekoracja kominków, gdy staje się sceną dla zmagań płomieni.
Wyjątkowy kamień Iron Red

Chłodzące retro

Moda na design w stylu old fashion powraca. Firma Gorenje wprowadziła na rynek nową serię lodówek w stylu retro. Retro Gorenje to linia, której design oparty jest na stylu sprzętów z lat pięćdziesiątych i sześćdziesiątych ubiegłego wieku. Lodówki wyróżniają się delikatnymi, obłymi kształtami, oryginalnymi, masywnymi klamkami oraz różnorodną kolorystyką.Chłodzące retro

Spokój na wiele lat

Zastosowanie odpowiedniego materiału na dach pozwala nam nie martwić się o jego szczelność nawet przy skrajnie dużych różnicach temperatur. Papy modyfikowane NEXLER uszlachetnione elastomerem SBS zachowują swe właściwości w temperaturze od -20º C do + 100 º C. Wysokiej jakości asfaltowa papa poprzez odpowiednio dobrane parametry zapewnia trwałość pokrycia i dużą odporność na warunki atmosferyczne. Osnowa papy wykonana jest z włókna poliestrowego 250 g/m2. Producentem jest Zakład Materiałów Hydroizolacyjnych Spółki LOTOS Asfalt.

www.nexler.pl

 

 

 

Spokój na wiele lat

Termalica - przemyślany system budowy domu

Beton komórkowy Termalica 300 to jeden z najcieplejszych i najlżejszych materiałow ściennych, zaprezentowany na międzynarodowych Targach Budownictwa BUDMA 2010 przyniósł firmie BRUK-BET dwie nagrody. Wielką zaletą jest to, że stworzono cały system pozwalający zbudować  dom w krótkim czasie.

 

www.termalica.pl


 

 

Termalica - przemyślany system budowy domu