Najnowsze wydanie

MÓJ DOM 5/2013

Spis treści
Mój dom e-wydanie

Mój Dom Zamówienie

Skrót artykułów

Katalog firm

Reklama w serwisie

Cennik reklam zamieszczanych na stronie internetowej.
Otwórz cennik i opisy


reklama


reklama
Bauder - systemy dachowe

Porady

Podłoga w domu

Wyrównanie jastrychowego podłoża i przyklejenie płytek kauczukowych. Wykładzina kauczukowa pozwala uzyskać bez spoinową,higieniczną i odporną na ścieranie nawierzchnię o minimalnej wysokości zabudowy. Warunek: podłoże musi być idealnie równe.
Podłoga w domu

Ogrzewanie - proste i tanie

Nie ma chyba przyjemniejszego sposobu na długie i chłodne jesienno-zimowe wieczory, niż relaks w domowym zaciszu przy blasku ognia, którego ciepło miło grzeje, a widok relaksuje. Najprostszym sposobem uzyskania takiego stanu w naszym mieszkaniu jest instalacja wolno stojącego pieca kominkowego, tak zwanej kozy.
Ogrzewanie - proste i tanie

Sztuka sztukaterii

Sztukaterie znów są modne. Wyglądają znakomicie nie tylko w pałacach czy stylowych dworkach. Jest to doskonały sposób na szybką i tanią modyfikację wnętrza.
Sztuka sztukaterii

Prace dekarskie - Układanie dachówek

Popularne niegdyś karpiówki są stosowane obecnie najczęściej przy renowacji obiektów zabytkowych. Jednak mają swoich zwolenników także wźród osób budujących bądź remontujących domy mieszkalne.
Prace dekarskie - Układanie dachówek

Balkony i tarasy - renowacja i kafelkowanie

Przystępując do remontu balkonu warto zaopatrzyć się w materiały u jednego producenta. Wtedy łatwiej jest zgrać poszczególne cykle renowacji nawierzchni.
Balkony i tarasy - renowacja i kafelkowanie

Remont łazienki

Przedtem: wyposażenie łazienki było już nieco przestarzałe, a jej wystrój emanował chłodem. Po przebudowie stała się bardziej ciepła nie tylko optycznie, ale i odczuwalnie w sposób fizyczny, dzięki zainstalowaniu ogrzewania podłogowego.

Remont łazienki

Remont poddasza

Jak przekształcić stare niezagospodarowane poddasze w funkcjonalną przestrzeń mieszkalną? Jak urządzić tu nowoczesną łazienkę? Przedstawiamy interesujące rozwiązanie, ktore inspiruje i zachęca do pracy. Artykuł z nr 64 Mój Dom- można zamówić w redakcji.

Polecamy także remont poddasza - filmy
http://www.mojdom.pub.pl/remont_poddasza,f,58.html

 

Remont poddasza

Ogrodzenia

Ogrodzenia wytyczają obszar parceli oraz pełnią funkcję ochronną, poza tym powinny się dobrze komponować z otoczeniem. Przedstawiamy Państwu kilka ładnych rozwiązań oraz prezentujemy przykłady montażu różnych rodzajów ogrodzeń.

Ogrodzenia