Najnowsze wydanie

MÓJ DOM 5/2013

Spis treści
Mój dom e-wydanie

Mój Dom Zamówienie

Skrót artykułów

Katalog firm

Reklama w serwisie

Cennik reklam zamieszczanych na stronie internetowej.
Otwórz cennik i opisy


reklama


reklama
Bauder - systemy dachowe

Porady

Suche jastrychy fermacell

Elementy jastrychowe FERMACELL są materiałem na suche podkłady pod posadzki. Stanowią one atrakcyjną alternatywę dla różnych podłoży realizowanych na mokro na stropach monolitycznych lekkich stropach drewnianych, zarowno w budynkach nowych jak w obiektach modernizowanych.

Suche jastrychy fermacell

Budowa domu jednorodzinnego w technologii SILKA

Bloki wapienno - piaskowe SILKA ułatwiają budowę domu dzięki wysokiej dokładności wymiarów i specjalnym uchwytom i otworom montażowym. Mniejsze nakłady na robociznę i skrócenie czasu wznoszenia ścian to dodatkowe zalety materiału budowlanego wykonanego z naturalnych składników.

Budowa domu jednorodzinnego w technologii SILKA

Jak dbać o urządzenie grzewcze?

Każde urządzenie grzewcze, tak jak samochód, wymaga stałej konserwacji. Co sezon trzeba sprawdzić i oczyścić szereg jego elementów, takich jak np. palniki, wymienniki ciepła, filtry. Junkers zapewnia usługi związane z serwisem gwarancyjnym, pogwarancyjnym i konserwacją.

Jak dbać o urządzenie grzewcze?

Niezbędne rolety

Coraz większą popularnością na rynku cieszą się rolety zewnętrzne. Z produktu będącego synonimem luksusu, stały się powszechnym i niezbędnym elementem wyposażenia: budynków mieszkalnych, budynków użyteczności publicznej, sal konferencyjnych i projekcyjnych, salonów sprzedaży i obiektów wystawienniczych.

Niezbędne rolety

Ceraclass – nowa rodzina kotłów wiszących marki Junkers

Kotły wiszące to jeden z najważniejszych segmentów urządzeń grzewczych wykorzystywanych do ogrzewania domów oraz zapewnienia ciepłej wody użytkowej. Junkers posiada szeroką ofertę kotłów wiszących, która niedawno została poszerzona o nową rodzinę kotłów o nazwie Ceraclass.

Ceraclass – nowa rodzina kotłów wiszących marki Junkers

Budownictwo Szkieletowe – WOLF System

Konstrukcja ryglowo-szkieletowa z drewna pełnego o łącznej grubości ok. 265 mm,przy czym grubość samego drewnianego szkieletu wynosi 160 mm.

Budownictwo Szkieletowe – WOLF System