Najnowsze wydanie

MÓJ DOM 5/2013

Spis treści
Mój dom e-wydanie

Mój Dom Zamówienie

Skrót artykułów

Katalog firm

Reklama w serwisie

Cennik reklam zamieszczanych na stronie internetowej.
Otwórz cennik i opisy


reklama


reklama
Bauder - systemy dachowe

System schodowy Imperial z serii Prestige

Stopnie wykute w kamieniu – system schodowy Imperial z serii Prestige

Przydomowe schody, dojścia do tarasu czy podejścia na skarpy wymagają odpowiedniego dopasowania rozmiaru stopni do zagospodarowania terenu. Zróżnicowane długości poszczególnych elementów nowego systemu schodowego Imperial od firmy Bruk-Bet ułatwiają ich standardową i nietypową aranżację.

Kształt stopni systemu schodowego Imperial firmy Bruk-Bet nawiązuje do dawnych posesji dworskich, utrzymanych w dostojnym, eleganckim stylu. Dzięki aż dwunastu typom powierzchni przywodzących na myśl naturalne kamienie, doskonale współgra on z różnymi aranżacjami przestrzeni na zewnątrz. Schody Imperial mogą mieć gładkie lub chropowate wykończenie. Poddany obróbce szlifowania i śrutowania wariant powierzchni o nazwie Terazzo Rustical sprawdza się w miejscach wypełnionych naturalną, zieloną roślinnością, natomiast szlifowana, powierzchnia Terazzo pasuje do aranżacji wykorzystujących dodatki ze szkła czy stali szlachetnej.

Schody w dobrej formie

 

Jedną z zalet systemu schodowego Imperial z serii Prestige jest łatwość jego zabudowy. Może on zostać wykorzystany zarówno w ogrodowych aranżacjach, jak i w konstrukcji schodów wejściowych do budynku. Zróżnicowane elementy systemu pozwalają na bezproblemowe dopasowanie układu stopni do indywidualnych wymagań. W jego skład wchodzą proste stopnie w formie pełnych bloków wymiarowane według zamówienia o długości od 80 do 160 cm oraz elementy kątowe 90° i 135°. Dzięki dodatkowym elementom uzupełniającym, takim jak bieżnia do wózków dziecięcych, system Imperial jest przeznaczony także do projektów zabudowy przestrzeni publicznej.

Szczegół tkwi w stopniu

Schody Imperial stosowane na przykład w przydomowej zabudowie tarasowej mogą zostać oświetlone wzdłuż wewnętrznej krawędzi stopni. Delikatne światło ułatwia poruszanie się w ogrodzie po zmierzchu i nadaje przestrzeni wyjątkowej atmosfery rodem z posiadłości rezydencyjnych.Na specjalne zamówienie stopnie Imperial mogą zostać wyposażone w inne dodatkowe elementy. w zależności od potrzebmożliwe jest wykonanie na stopniach paska antypoślizgowego śrutowanego, lub pasków sygnalizacyjnych w innym kolorze. stopnie obciążone wzmożonym ruchem pieszych mogą zostać dodatkowo wzmocnione za pomocą zbrojeń.

  

SYSTEM SCHODOWY IMPERIAL Z SERII PRESTIGE

Typy powierzchni Terazzo (szlifowane): marmur mango, granit kremowy, granit żółty, dolomit szary, granit czarny, granit różowy, granit miedziany, rosa bursztynu, granit jasny, marmur biały

Typy powierzchni Terazzo Rustical (śrutowane): granit kremowy, granit żółty, dolomit szary, granit czarny, granit szary, granit szaro bursztynowy

Inne typy powierzchni: dolomit szary, granit, trachit, diabaz

Cena:

stopień blokowy: 282,29 – 334,56 zł brutto/metr bieżący

 

Fotografie:

Schody Imperial

Stopnie Imperial z podświetleniem

 

 

 

 System schodowy Imperial z serii Prestige