Najnowsze wydanie

MÓJ DOM 5/2013

Spis treści
Mój dom e-wydanie

Mój Dom Zamówienie

Skrót artykułów

Katalog firm

Reklama w serwisie

Cennik reklam zamieszczanych na stronie internetowej.
Otwórz cennik i opisy


reklama


reklama
Bauder - systemy dachowe

Porady

Prysznic bez brodzika

Przy zawrotnym tempie życia, szybki prysznic, to jest to. Ponadto, coraz więcej zwolenników przysparza mu czysta ekonomia - oszczędność. Ostatnio bardzo modne jest minimalistyczne rozwiązanie – prysznic bez typowego brodzika, w którym woda leje się bezpośrednio na podłogę.
Prysznic bez brodzika

Schody dodadzą urody

Schody wewnętrzne coraz częściej wykonuje się z drewna czy metalu. Mimo to, na więcej inwencji pozwala tradycyjny żelbet, ognioodporny i dość tani. Takie schody, same w sobie, do pięknych nie należą, ale to nawet lepiej. Można będzie zmienić je w ozdobę wnętrza, zgodnie z naszymi oczekiwaniami. To tylko kwestia odpowiedniego wyboru okładziny i pomysłowego jej wykorzystania.

Schody dodadzą urody

Sucha zabudowa

Prosty sposób na wyodrębnienie z otwartej przestrzeni mieszkalnej miejsca na salon i jadalnię. Montaż ścianki działowej w systemie suchej zabudowy.
Sucha zabudowa

Inspirujący obszar wejściowy

Obszar wejściowy wpływa na podświadomość odwiedzających osób, kształtując ich wyobrażenie o całym mieszkaniu. Warto zadbać o to, aby pierwsze wrażenie było pozytywne. Duża i elegancka przestrzeń, pełna ciepłych barw tworzy udany obraz wejścia.
Inspirujący obszar wejściowy

Schody w domu

20 ważnych porad, z których warto skorzystać planując budowę schodów w domu. W naszym artykule znajdziecie Państwo odpowiedź na pytania dotyczące odpowiedniego doboru materiału, bezpieczeństwa użytkowania, zintegrowania schodów z pomieszczeniem mieszkalnym, zagospodarowania obszaru pod schodami oraz renowacji.
Schody w domu

Modernizacja piwnicy

Piwnica nie musi być graciarnią czy komórką na węgiel. Coraz bardziej popularna jest zamiana piwnicznej izby na domową siłownię, warsztat majsterkowicza czy nawet salę bilardową. Wymaga to jednak pewnych prac, pośród których ważne miejsce zajmuje przygotowanie podłogi.
Modernizacja piwnicy

Udana przebudowa holu

Jak zamienić ciemny i ponury obszar wejściowy w jasne i nowoczesne pomieszczenie? Reportaż krok po kroku pokazujący jak niewielkim nakładem sił i kosztów można przeobrazić ciasną i szarą klatkę schodową w estetyczny hol.
Udana przebudowa holu

Pokrycia dachowe

Dostępne na rynku rodzaje pokryć dachowych różnią się między sobą wieloma parametrami technicznymi. Zrozumienie co kryje się pod wartościami określającymi ich poszczególne właściwości z pewnością pomoże dokonać dobrego wyboru.
Pokrycia dachowe